Literarni večer v okviru cikla Pridobljeno s prevodom

18.04.2015 - DSKP v sodelovanju z Linhartovim odrom, Knjižnico A. T. Linharta in Kavarno kino vabi na literarni večer v okviru cikla Pridobljeno s prevodom, na katerem se bosta predstavila književna prevajalca Marija Zlatnar Moe in Darko Čuden. Prireditev bo v četrtek, 23. aprila 2015, ob 19.00 v Kavarni kino v Radovljici .

Beri naprej

Dogodki in prireditve

4. Slovensko-ruski prevajalski seminar

Od 21. do 24. aprila 2015 bo potekal 4. Slovensko-ruski seminar. Vabimo vas, da se 21. aprila ob 15. uri udeležite slovesnega odprtja seminarja, ki bo potekal na Društvu slovenskih pisateljev.

Ne spreglejte

7. Grošljev simpozij

Društvo za antične in humanistične študije Slovenije (DAHŠ) v sodelovanju z Inštitutom za arheologijo Znanstvenoraziskovalnega centra Slovenske akademije znanosti in umetnosti (ZRC SAZU) pripravlja sedmi Grošljev simpozij, tridnevno interdisciplinarno znanstveno srečanje, ki bo potekalo od torka, 1. marca 2016, do četrtka, 3. marca 2016, v Dvorani Zemljepisnega muzeja GIAM ZRC SAZU na Gosposki 16 v Ljubljani.