Prijava in gradivo za mednarodni prevajalski delavnici v Mariboru

16.09.2014 - Društvo slovenskih književnih prevajalcev tudi letos prireja brezplačni mednarodni prevajalski delavnici iz angleškega in nemškega jezika pod vodstvom uveljavljenih prevajalcev in prevodoslovcev Tine Mahkota in dr. Štefana Vevarja, ki bosta potekali v soboto, 11. oktobra 2014, v Glazerjevi dvorani Univerzitetne knjižnice Maribor.

Beri naprej

Dogodki in prireditve

Mednarodni prevajalski simpozij DSKP 2014

Društvo slovenskih književnih prevajalcev organizira tradicionalni mednarodni prevajalski simpozij, ki bo letos potekal od 10. do 12. oktobra v Mariboru.

Ne spreglejte

Priporočilo članom

Društvo slovenskih književnih prevajalcev svojim članom priporoča, da se včlanijo v ZAMP (Združenje avtorjev in imetnikov malih in drugih avtorskih pravic), katerega namen je kolektivno varovanje in upravljanje pravic avtorjev in del s področja književnosti, znanosti, publicistike in njihovih prevodov.