Članarina DSKP 2023

DSKP logotip 250

Spoštovani člani in članice Društva slovenskih književnih prevajalcev,

obveščamo vas, da članarina tudi v letu 2023 znaša 30,00 evrov.

Članarino lahko poravnate s plačilnim nalogom ali preko spletne banke:

Naslov: Društvo slovenskih književnih prevajalcev, Tomšičeva 12, 1000 Ljubljana

IBAN: SI 56 6100 0001 4293 394

BIC: HDELSI22

Namen: plačilo članarine za 2023 (Prosimo, da obvezno navedete letnico.) Če nameravate poravnati članarino nekoga drugega, vas prosimo, da navedete ime in priimek člana/članice.

Koda namena: OTHR

Referenca: SI00 2023

Znesek: 30,00 EUR

Vse, ki članarino plačujete prek trajnika, prosimo, da preverite višino transakcije – od leta 2022 članarina znaša 30,00 evrov. Če potrebujete plačilni nalog ali račun, prosimo za povratno informacijo in naslov, na katerega naj vam plačilni nalog pošljemo.

Če bi želeli imeti potrdilo o plačilu, nam to sporočite na DSKP e-naslov: dskp@dskp-drustvo.si

V kolikor ste medtem članarino že poravnali, imejte ta dopis za brezpredmeten.

S plačilom članarine omogočate številne društvene dejavnosti, obveščanje, zagovorništvo ter zagotavljate delovanje društva. Za prispevek se vam že vnaprej zahvaljujemo in vas vabimo, da nas spremljate tako po naših spletnih kanalih kot v živo.

Lep pozdrav!
Upravni odbor DSKP